Residence Temizliği

Ankara'da tüm temizlik faaliyetlerinde olduğu gibi, residence temizliğindede Ankara'da ilk akla gelen firmalardan birisidir EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri.Ankara'da başlıca, Çankaya, Yenimahalle, Ümitköy, İncek ve Çayyolu olmak üzere tüm bölgelerde residance temizlik hizmetleri sunuyoruz.
Residence'ler insanların özel yaşam hayatına uyarlanmış özel apartman daireleri yada tek katlı dairelerdir. Residance temizliklerinide son teknoloji makinalarımız ile birlikte uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. 
Residence daireler kişiye özel olduğundan temizliğide bir o kadar kişiye özeldir. Hijyen kesin, temizlik talep doğrultusundadır. EBMR Grup olarak Residance ev yada ofisler en çok kullanılan ve en çok kirlenen ve mikrop barındıran mekanlar olduğunu biliyoruz. Bu nedenle gerek buharlı gerek vakum gerek son teknoloji makinalarımız ile birlikte temizlik seferberliği ilan ediyoruz.
Temizlik ve hijyen açısından ofis yada ev residancelerinizi rahatlıkla kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hali hazırda devam eden ofis yada ev residence referanslarımızı bizimle ileişime geçerek öğrenebilirsiniz.