Dış Cephe Temizliği

Dış cephe cam temizliği EBMR grup bünyesinde ikiye ayrılmaktadır.
Dağcı ekibi dış cephe temizliği, Alçak cam temizliği, Dağcı Ekip Dış Cephe Cam Temizliği; Dış cephe cam yada döşeme temizliği yapılırken, temizliği yapılacak yapının mimarisine göre iskeleli yada iskelesiz olarak temizlik şekli kararı verilir. İskele kurulacaksa eğer, otomatik insan iskelesi (iş güvenlikli) kurulur ve temizlik işlemi başlar. Genelde kamu kurum ve kuruluşlarında bu temizlik monoray sistemi ile yapılmaktadır. Dağcı ekibimiz gerekli iş güvenliklerini alarak yapının tüm dış cephe temizliğine başlar ve istenilen şekilde teslim eder. Alçak cam temizliğinde ise, yerden masa tipi iskele ile yapılmaktadır. İş güvenliği kuralları daha az olup, maliyeti düşük işlemdir.

Personel yükseltici ile dış cephe cam temizliğinde görev alacak her personel EBMR Grup bünyesinde gerekli iş güvenliği eğitimi aldıktan sonra platform üzerinde çalışma izini verilir. Projede görev alacak her personelin, EBMR Grup tarafından işverene SGK girişleri yazılı olarak sözleşme ekinde teslim edilir. Sigortasız personel çalıştırılmadığı gibi, görevi esnasında iş güvenliği kurallarına uymayan personelin derhal görevine son verilir. Önce insan ilkemizle yola çıktığımız bu sektörde insan sağlığı ve can güvenliği EBMR Grup için herşeyden önce gelmektedir.

dışcephecam
Genel olarak dış cephe ve cam temizliğinde var ise inşaat kalıntıları çıkartılır. Temizlikde gerekiyor ise kalıntılar kazınır ve çıkartılır, ardından gerekiyorsa cila atılır ve uzun süreli temiz kalması için insan sağlığına zararı olmayan temizlik ürünleri ile cilalanır. Bu cilalama işlemi iş veren için uzun süre temiz kalacağından hem maliyetten hemde zamandan kazandıracaktır.


Dış cephe cam temizliği uzman ve bilinçli kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü dış cephe temizliği tek sefere mahsus uzun süreli yapılması gerekmektedir. Ankara dış cephe temizliği, ankara dış cephe cam temizliği yapan firmalar arasında EBMR Grup üstün hizmet anlayışı ile lider konumda yer almaktadır. Başta Çankaya dış cephe cam temizliği, incek dış cephe cam temizliği, batıkent dış cephe cam temizliği olmak üzere Ankara'da tüm ilçelerinde cephe temizliği hizmetimiz mevcuttur.