Düzenli Ofis Temizliği

İster faaliyette olsun, ister boş ofis olsun Ankara’da EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri ofisve iş yeri temizliği hizmetimiz ayrıca verilmektedir. Büro, ofis, home ofis, işyeri olmak üzere tüm ticari faaliyet gösteren firmaların gerek merkez ofis gerek merkez fabrika, idari departman, üretim imalat alanlarıda dahil olmak üzere uzman kadromuz ile hizmetimiz sunmaktayız.ofistemizliği
Ofisinizin temizliği, çöp alımı, merdiven temizliği, ahşap korkuluk temizliği, iç cephe cam ve dış cephe cam temizliği, var ise duvardan duvara halıfleks temizliği başlıca ofis temizliği hizmetlerimizdir. Her alanda olduğu gibi ticari alanda da zaman+tasarruf ilkesi ile, keşif sonrası ekiplerimizce verilen süre zarfında anahtar teslim ofis temizliğinizi yapıp teslim ediyoruz.

Ankara Temizlik Şirketleri arasında, lider konumu sayesinde kurumsal bir çok işletmenin yıllık sözleşmeler ile düzenli olarak temizlik işleri ekiplerimiz tarafından başarı ile yerine getirilikmektedir. İş merkezleri, plazalarda bulunan ofislerimizin mesai saatleri dışında günlük, haftalık ve aylık olarak periyotlarla temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Ankara'da prestijli iş kuleleri, tepeprime, arma kule, paragon iş merkezi, Ankara Ticaret Merkezi, via flat, via tower ve via green gibi iş kulelerinde bir çok kurumsal şirketlere de düzenli ofis temizliği hizmetimizi sunmaktayız. Kurumsal firmaların bizi tercih etmesinin sebebi ise, EBMR Grup yönetim kurulunda görev alan tüm personellerin kurumsal iletişim eğitimi almış ve firma bünyesinde sunduğu hizmetlerde bu eğitimi yansıtmalarıdır. 

Hizmet verdiğimiz tüm kurumsal yapılara temizlik hizmeti dışında ofis eksikleri yada tamamlanması konusunda ise aylık raporlar sunarak, ofisin hem iş güvenliğini almış oluyor, hemde imajını kazandırmış bulunuyoruz.

ofis temizliğiAnkara temizlik şirketlerinden bizi ayıran en önemli özellik ise, tüm personellerimizin kalifiyeli ve hizmet kolunda gerekli eğitimi almış olmasıdır. EBMR Grup kurumsal temizlik bünyesinde çalışan her personel, yönetim tarafından verilen kişisel eğitim ve kurumsal iletişim eğitimlarını tamamlamış, iş güvenliği kurallarına hakim kalifiyeli personellerdir. 

Kurumsal ofis temizliği konusunda, bünyemizde görev alan tüm personellerimiz kurumsal iletişim eğitimini tamamladıktan sonra iş başı yapmaktadır. İlkeleri arasında kurumsallığı benimsemiş EBMR Grup kurumsal temizlik hizmetleri bu konuda taviz vermekten hizmetlerine devam etmektedir. Sektörde ilkelerimiz sayesinde haklı liderliğe taşıyan tüm firma ve kuruluşlara gönülden teşekkürlerimizi borç biliriz.

Ankara temizlik firmaları arasında EBMR Grup işyeri ve bürolarınızın temizliği rutin olarak düzenli ve titizlikle temizlik faaliyetimiz devam etmektedir.