Fabrika Temizliği

EBMR Grup ülkemizde ciddi yatırım yapıp üreten firmalarımızın yanında! Başta Başkent Organize Sanayi Bölgesi ve Ankara Sanayi bölgesi olması üzere, ostim şaşmaz, ivedik organize sanayi bölgesinde bir çok fabrika ve deponun temizliğini üstlenmiş olan EBMR Grup verdiği temizlik hizmetinin kalitesi nedeni ile bölgelerde vazgeçilmez hale gelmiştir. Başkent organize sanayi bölgesi fabrika temizliği olarak bir çok firmanın takdirini almış ve EBMR Grup referanslarına bu firmaları eklemiştir.

fabrikasahatemizliği

Bir çok yeni kurulmuş fabrika temizliği ve tadilat sonrası fabrika temizliği faaliyetlerimiz Ankara'da başarı ile yerine getirilmiştir. Fabrika depo alanlarının makina ile fırçalanıp temizlenmesi, üretim alanlarının temizliği kalifiyeli personel tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde teknolojinin gelişmesi ile fabrika temizliğinde kullandığımız tüm el ve elektronik makina ve cihazlarımız son sistem ile donatılmıştır. Ankara temizlik şirketleri arasında fabrika temizliği denilince akla ilk gelen EBMR Grup kurumsal temizlik hizmetleri inşaat sonrası fabrika temizliği yanı sıra, hizmet verdiği işverenlerin memniyeti üzerinde yıllık sözleşmelerle düzenli fabrika temizliği ve bakımını yapmaktadır. Fabrika temizliği içerisinde, ofis katlarının temizliği, depo ve hammadde koruma alanlarının temizliği, fabrika çevre temizliği ve fabrika dış cephe temizliği hizmetlerinide haftalık, aylık, yıllık olarak vermekteyiz. 

fabrikatemizliği

Düzenli fabrika temizliği yanı sıra Ankara'nın ostim, başkent organize sanayi bölgesi, temelli organize sanayi bölgesi gibi sanayi kuruluşlarının sık olduğu bölgelerde bir çok kurumsal firmaların temizlik departmanları tarafımızdan oluşturularak personel temini ile temizlik hizmetlerini sunuyoruz. Bu sayade iş veren hem zamandan kazanmış hemde personel maliyetlerini en aza indirmiş oluyor. Fabrika yemekhane temizliklerinde kullandığımız ürünler insan sağlığı açısından zararsız ve kimyasal içermemektedir. Fabrika zemin parlatma işlerinde kullandığımız ürünler kiehl olan alman markasına ait olan %3 kimyasal içerikli ürün, zeminlerin parlaması ve kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır.

Fabrika dış cephe cam temizliği bilindiği aksine zor ve riskli bir işlemdir. Dış cephe temizliğinde görev alan tüm personellerimiz kurumsal ve iş güvenliği eğitimi almış kalifiyeli personellerdir. Ankara temizlik şirketleri arasında personellerin iş güvenliği ve kurumsal eğitim konusunda titizlik göstermeyen firmalar aksine EBMR Grup Kurumsal Temizlik hizmetleri bu konuda hassas oluşu nedeni ile, Ankara'da kurumsal firmalar tarafından haklı takdirle karşılanmaktadır.

Fabrikalara ait içeride mevcut bulunan ofislerin temizliği, ıslak hacim temizliği kısaca Anahtar Teslim temizliği yapılmaktadır. Üretim alanlarının panelleri ve kapıları gerek tazyik ile gerek duru su ile yapılmaktadır.

Fabrika temizliği hizmet taleplerinizde memnuniyetle teklif vereceğimizi siz değerli müşterilerimize,

Saygı ile arz ederiz.