DEZENFEKSİYON TEMİZLİK HİZMETİ

Ankara temizlik şirketleri EBMR Grup kurumsal temizlik şirketi  Ankara'nın tüm ilçelerinde ve semtlerinde dezenfeksiyon temizlik hizmetine hazır bulunmaktadır.

Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 5 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız Ankara temizlik şirketleri EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmeti'nden hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Ankara temizlik şirketleri EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmeti, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra alerjik etkilere maruz bırakan birçok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

DEZENFEKSİYON HİZMETLERİMİZ

  • Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
  • Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
  • ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
  • Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
  • Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanepe, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)

Ankara temizlik şirketleri EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri ailesi olarak siz degerli müşterilerimize kaliteli ve SAĞLIKLI bir hizmet sunmak için uzman personellerimiz, profesyonel sertifikalı camcımız ve kontrol şefimiz ile sizlere hizmet vermek içi hazır bulunmaktayız. Ankara temizlik şirketleri EBMR Grup ailesini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.