Neden EBMR Grup?

Diğer tüm hizmet sektörlerinden farklı Temizlik Sektöründe potansiyel müşteri pörtföyü arama motorları yani Google.com, Yahoo search, Yandex, Bing gibi web arama motorları tarafından, hizmet alacakları firmalara ulaşmaktadır. EBMR Grup kurumsal temizlik hizmetleri yönetimi hizmet sunmadan önce kendisini müşteri tarafına koyar, pazarlık eder gibi değil doğru maliyet, doğru hizmet olarak anlaşma sağlama çalışır. İnternet arama motolarından gelen her müşterimiz karşılaştığı firmaları çok iyi araştırmalı ve alacağı hizmetin referansını mutlaka istemektedir. Konu hakkında sitemizde bulunan haberler kısmındakı Temizlik Firmanızı Seçerken Dikkat başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Potansiyel müşteri alacağı hizmeti hakkında yerinde bilgi alarak öğrenmeli ve fiyat kıyaslaması yaparken buna göre değerlendirmelir. Hizmeti vereceği firmanın web sitesini sıkı incelemeli ve temizlik konusundaki görsellerin gerçekten orjinal olup olmadığını anlamalıdır. EBMR Grup resmi web sitesindeki tüm görsel ve yazılı bilgiler tarafından edindiğimiz tecrübelere dayanmaktadır.

Çoğu müşteriler ise ankara temizlik şirketi fiyatları konusunda büyük yanılgıya düşmektedirler çünkü temizlik yapılacak her alanın yada mahalin fiyatları m2 hesabı üzerinden asla yapılmaz. EBMR Grup olarak yerinde teklif verdiğimiz her müşterimize bu konuda hakkında detaylı ve gerçek bilgi vermekteyiz. Temizlik hizmeti faaliyeti, yerinde ne şekilde temizlikyapılacağına bağlıdır. örneğin; halıflkes kaplı bir ofisimizin kuru vakum işiyle kuru köpük ile yıkama işi aynı değildir ve doğal olarak aynı maliyetlerle kıyaslamak mümkün değildir. Aslında burada EBMR Grub'un neden kurumsal olduğunuda kestirmek mümkün. Gelmişmiş ve kurumsallaşmış firmaların %90'ında SATINALMA departmanı kurulmuş ve bu meslekte ileri eğitim almış personeller mevcuttur. Bu tip firmalardaki tüm satınalma personellerinin doğru fiyat kıyaslaması yapması üzerinde EBMR Grubu vazgeçilmez hale getirmektedir. Doğru maliyet, doğru hizmet ilkemiz bizi her zaman kazanan taraf yapmaktadır.