Temizlik Firmanızı Seçerken Dikkat!

Murat RANDA - 2016-03-08


Temizlik sektörü günümüzde neredeyse diğer her sektörden geçişler yaşanmış ve malesefki temizlik teknik bilgisi olmayan firmalar bile bu sektöre girmiştir. Temizlik hizmet sektörü basit gibi görünsede her şeyden önce alınan sorumluluk iş yükünden daha ağırdır. Yüksekte yapılan işlerde olası kazalarda işçi yaralanması yada hayatını kaybetmesi veyahut dolu ofis yada ev temizliği halinde gönderilen personel'in ahlâk dışı hareketlerinden dolayı sıkıntılar yada firma yetkilisi tarafından verilen randevulara uyulmaması. Genelde tüm firma sahipleri randevularına uysa bile, üstesinden gelemeyeceği temizlik işlerini ki bunların başında inşaat sonrası temizlik ve fabrika temizliği geliyor, randevu sırasında genelde "yaparız, ederiz, hallederiz" dedikten sonra ya işi yapamayışları yada hüsranla sonuçlanan temizlik anlayışı ile hizmet ihtiyaçı müşterileri mağdur edip, sektöre olan güvencinide azaltmaktadır.

EBMR Grup olarak müşterilerin mağdur olabileceği her türlü konuyu önceden analiz ederek, müşteri ve firmamız arasında yapılan iş sözleşmesinde maddeler halinde özellikle belirtilmektedir. EBMR Grup sektördeki prestijinin bilincinde olup, kalitesini daha çok yükseltir çabasındadır. Sözleşmede belirtilen iş teslim süresine uyulmaması halinde, EBMR Grup hakediş bedelinden gecikme bedelini düşmektedir.(EBMR Grup tarafından kaynaklanan sorunlar dahilinde.)

Biz EBMR Grup hizmet talebinizi almasak bile, teknik ve firma araştırma olarak her zaman müşterilerimizin yanınızdayız. İşi vereceğiniz firmalar hakkında kısaca bilgileri Google.Com üzerinden firma ismi ve şikayet yazarak ulaşabilirsiniz. (örne: ebmr grup şikayet gibi) Aslında firma istihbaratları en iyi ve en kesin şekilde firmanın daha önce iş yaptığı firmalardan alınabilir. Referans sorgulama işleminde, eğer referansı firma direkt olarak size iletiyor ise, yaptığı hizmet karşılığında görsel isteyebilirsiniz. EBMR Grup referans edindiği tüm işlerde gerek web sitesinde, gerek merkez ofisimizde müşterilerimize görsellerimizi sunuyoruz. Aşağıdaki görsellerdede örnek olarakda görüleceği gibi, hizmet alınacak firma sıkı araştırılmalıdır.

temizliksikayetsikayet1temizlikfirmassikayet

Saygı ile arz ederiz.