Basında EBMR Grup

Murat RANDA - 2016-04-02


EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri verdiği profesyonel temizlik hizmetlerinde Ankara'da sektörün vazgeçilmez firmalarından biri olmuştur. Ankara Temizlik Şirketlerinde kalite ve vizyonu sayesinde liderliği bırakmayan EBMR Grup Ankara'nın gözde haberler sitesinde "Ankara'daki en iyi temizlik şirketleri" adı altında konu olmuştur. Bu gururu bizi yaşatan tüm EBMR Grup müşterilerine EBMR Grup ailesi olarak gönülden teşekkürlerimizi sunarız.

Sabırlı ve titiz çalışmamız müşterilerimizin bizi her daim tercih etmesi nedeni oluşturmuştur. Temizlik faaliyetlerimizde göstermiş olduğumuz titizlik ve kalifiyeli personel sayesinde sunduğumuz kusursuz Temizlik hizmetleri Ankara medyasınında dikkatini çekmiştir. 

Haberler Ankara sitesinde çıkan haberde hakkımızda kısaca kuruluş bilgilerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında kullanıcılara bilgiler aktarılmıştır. Başta Ankara'da ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği hizmetlerimiz hakkında bilgiler sunulmuştur.

EBMR Grup çalışmaları ile medya da sıkca gündeme geleceği sözünü, şirketimiz profilinde açıkca vermiş bulunuyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize tekrar teşekkür ediyoruz.

Haber ile ilgili ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir. 

basındaankara

EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri adına;

Murat RANDA

Saygı ile arz ederiz.