Ankara Temizlik Şirketleri

Murat RANDA - 2016-04-02


EBMR Grup geçtiğimiz mart ayı içerisinde Ankara Temizlik Şirketleri arasında hizmet anlayışı ve doğru maaliyet anlayışı sayesinde Murat Eğitim Kurumları tarafından lider temizlik firması seçilmiştir. Ankara temizlik firmaları tarafındanda hizmet anlayışımız titizlikle araştırılmakta olup ve kendi gelişimleri için araştırmalar yapmaktadırlar. EBMR Grup sektöründe gelişmesinde bulunduğu katkıların haklı gururunu yaşamaktadır. EBMR Grup kurumsal temizlik hizmetleri, sadece ankara temizlik şirketi olarak değil, "önce insan" statejisi sayesinde kurumsal firmaların tercih ettiği firma haline gelmiştir. Ankara temizlik firmaları aksine organik temizliği benimsemiş, temizlik faaliyetlerinde organik ürünler kullanarak ve bu ürünlerin sertifikalarını sözleşme eklerine iliştiren tek firmadır EBMR Grup. Kurumsal temizlik şirketi olarak sunduğumuz hizmetler arasında İnşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği, kurum ve kuruluş temizlik hizmetlerinde sürekli teklif talepleri talepleri almamıza neden olmaktadır. Sadece tabela isminde "kurumsal" kelimeyi kullanmak kolay fakat kurumsallık yolunda ilerleme göstermeyen yada gösteremeyen firmaların bizi örnek almaları sektördeki gelişmelere neden olmaktadır. Bu kazan bizim değil, hizmet talep eden tüm müşterilerimizindir.

mutfaktemizliği

Ankara inşaat sonrası temizlik hizmeti düşünüldüğü kadar kolay değil ve "vasıfsız düz işçi" tarafından yapılamaz. Tecrübe ve kalitemizin en büyük referansı şaşmaz ve başkent organize sanayi bölgesinde tamamlamış olduğumuz fabrika ve depo temizlikleridir. 

ofistemizliği

Ofis temizliği Ankara'da kalifiyeli personeli ile tek faaliyet gösteren firma EBMR Grup kurumsal temizlik hizmetleridir. Ofis temizliği talep ettiğiniz firmalardan lütfen personellerine ait eğitim sertifikası ve SGK girişlerinizi talep ediniz. Ankarada ofis temizliği olarak bir çok referansa sahip olan EBMR Grup teklif talebinde bulunan müşterilerimize gönderilmektedir. 

EBMR Grup olarak başlıca gösterdiğimiz faaliyetlerimiz; 

  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Ofis Temizliği
  • Fabrika ve depo temizliği
  • Okul, kreş sürücü kursu temizliği
  • Dış cephe cam temizliği
  • Islak hacimler temizliği gibi.

makineiletemizlik

Arama motorlarından bize ulaşan müşterilerimiz ise ARGE araştırmalarımıza göre: batıkent temizlik şirketleri, inşaat sonrası temizlik ankara, inşaat sonrası temizliği, tadilat temizliği, tadilat sonrası temizlik, ankara da temizlik şirketleri, kurumsal temizlik şirketleri, ankara temizlik hizmetleri gibi kelimeler ile bize ulaşmaktadır.

Saygı ile arz ederiz.