Başkent OSB Fabrika Temizliği

Murat RANDA - 2016-08-09


Ankara'nın hızla gelişen Temelli Başkent Organize Sanayi bölgesinde EBMR Grup bir çok firmaya ait fabrika ve üretim alanı (saha) temizliği hizmetini başarı ile gerçekleştirmiştir. Yapılan temizlik faaliyetleri sonrasında bölgede aylık sürekli temizlik talebi oluşan firmalar ile yıllık bazında sözleşmeler yapılmıştır.

EBMR Grup Fabrika temizliği hizmetlerinde özellikle personelin çalışacağı ofis kısımlarını büyük titizlik ve profesyonellikle beraber organik temizlik sunmaktadır. Organik temizlik şirket personellerinin çalışma ortamlarında hijyen yanı sıra, insan sağlığına zararlı fakat hoş kokular yayan kimyasallarıda kullanmamaktadır.

ofistemizligi

Şimdiye kadar başken organize sanayisinde 7 fabrika, 3 üretim ve 2 depolama alanı temizleyen ekiplerimiz, bölgedeki firma prestijini en yüksek seviyeye getirmiştir.

1

Bölgede bulunan temizlik faaliyetlerimizde yüksek dış cephe cam temizliği yanı sıra dış cephe kompozit ve cam temizliğide yapılmıştır. Cephe ve cam temizliğinde iş güvenliğine büyük önem veren EBMR Grup öncesinde keşif  ve sonrası temizlik faaliyetini yapacak personelede İSGB eğitimi vermektedir.

fabrikacephe

Temizlik faaliyetlerinde EBMR Grubu partner firma seçen firmalarımız memnuniyetleri ile birlikte bölgede bulunan diğer ticari firmalarada bizleri önermiştir. Bölgedeki referanslarımız için bizim ile ileteşime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla