Ümitköy Temizlik Şirketi

Murat RANDA - 2016-09-09


Ankara'nın en gözde ve gelişmekte olan prestijli bölgesi olan incek, ümitköy bölgesinde gelen yoğun talep üzerine temizlik ekibimiz kurulmuştur. Ümitköy ve incek'de bir çok prestijli kurumsal projelerde görev alan EBMR Grup kalite anlayışından ödün vermeden yaptığı tüm hizmetleri başarı ile yerine getirmiştir.

Başta Paladyum beytepe, Cangül konutları ve incek life olmak üzere sürekli temizlik şirketi partnerliğini yapmaktayız. Genelde konut temizliği olarak görev aldığımız projelerin yanı sıra bina, villa, residance temizlik hizmetlerinde sunmaktayız.

Bölgenin gelişimine ayak uydurulması sebebi ile tadilat yapılan bina ve iş yeri temizliklerinde de önemli rol oynayan firmamız tadilat temizliğinide başarı ile yerine getirmiştir. 

Bölgeden yapılan projelerde kullanılan malzemelerin kalitelerini düşürmemek  adına, son teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet verdiğimiz sektörde, gerektiğinde sadece insan gücü ile de hizmet sunmaktayız. Ümitköy temizlik şirketi sıralamsında ilk sırayı alan EBMR Grup, sektöründe yarış halinde olan diğer firmalara örnek olmaktadır. 

İncek bölgesinde; devamlı iş yeri temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası bina temizliği, apart, rezidans temizliği ve inşaat sonrası villa temizliği hizmetlerini halen aktif olarak sürdürmektedir. 

Ekibimiz yerinde incelemesi ve fiyat teklifbi için ister mail yolu, isterseniz telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla