Ankara Dershane Temizliği Hk.

Murat RANDA - 2016-08-22


Faaliyetlerine devam eden EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri, son olarak Ankara'da 3 dershane ve yayınevinin yeni binalarında görev almıştır. Referans nedeni ile firma isimlerini tarafımıza ulaşarak iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Kızılay'da bulunan 6 katlı dershanenin temizliği EBMR Grup Çankaya temizlik ekibi tarafından 4 iş günü içerisinde teslim edilmiştir. Yapılan temizlikte; tadilattan yeni çıkan binanın tüm odalarının camlarının silinmesi, radyatör, anahtar priz, aydınlatma armatürleri ve yükseltilmiş döşemelerin temizliği yapılmıştır. Binanın tüm merdiven, merdiven kapılarının detaylarının temizliği yapılmış olup, taşınmaya hazır hale getirilmiştir.

Ostim konuşlu diğer dershanemiz ve dershaneye ait yayınevinin temizliği EBMR Grup Ostim ekibi tarafından 5 iş günü içerisinde teslim edilmiştir. Toplam 2500m2 olan alanda, saha temizliği, raf temizliği ve 4 katlı ofisimize ait tüm detayların temizliği ayrıca yine bu binaya ait 2 adet asansörün temizliği EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri tarafından yapılmıştır.

Kızılay Karanfil sokak konuşlu 7 katlı dershane binasınında temizliği tarafımızdan yapılmıştır.,

Ankara'da temizlik şirketleri arasında lider konumda bulunan EBMR Grup güçlü pörtföyü sayesinde de Dershane sektörünün dikkatini çekmiş ve bu alanda lider olmayı başarmıştır.

Talep ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla