Ankara Temizlik Şirketleri

Murat RANDA - 2016-10-12


EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri Ankara temizlik şirketleri arasında haklı lider konumunu devam ettirmektedir. 

2016 yılı sezon kapanışına göre, Ankara temizlik şirketleri en çok faaliyetini ostim, batıkent, bağlıca ve çankaya'da göstermiştir. Temizlik sektörünün vazgeçilmesi olan Dış cephe cam temizliği yine en çok satın alınan temizlik hizmeti olmuştur. Ankara temizlik şirketleri uyguladıkları dış cephe cam temizliği politikası sektörde yeni yöntemlere yönelmeye yol açılmıştır. Ankara temizlik şirketleri dış cephe cam silimi hizmetinde kullanmış oldukları kimyasallar ile cephe camlarının daha geç kirlenmesini var ise çizikleri giderilmesini yöntemini geliştirmiştir. Dış cephe cam temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken iş güvenliği kuralına Ankara temizlik şirketleri arasında %60 gibi bir oranla yer almış, aslında ne kadar acemice ve sağlıksız iş yapıldığı vurgulanmıştır. EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri olarak, Ankara temizlik şirketleri aksine sloganımız olan "Önce İnsan" ilkesi ile iş sağlığı güvenliğini ön planda tutar her daim personellerimizin sağlıklı ve güvenli ortamlarda çalışmasına özen göstermişizdir.

ankara temizlik şirketleri

Ankara'daki temizlik şirketleri arasında haklı liderliğini sürdüren EBMR Grup sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, sezon sonu rapor çıkartmaktadır. Bu raporları Ankara temizlil şirketleri arasında paylaşarak sektörü gelişimine yardımcı olmaktadır. 

ARGE departmanı ile diğer Ankara temizlik şirketlerine nazaran bir adım önde olan EBMR Grup haklı övgülerinde kaynağı haline gelmiştir. Her personelin işindeki titizliği, dikkati ve kalitesi diğer Ankara temizlik şirketleri tarafından da dikkat çekmiş olup, bu alanda gelişime yol açmıştır.

EBMR Grup 2016 yılı sezonunda 831 kurumsal firma, 1340 aile, 12 iş merkezi,  64 apartman, 22 fabrika ve 54 imalathane temizliği ile en çok tercih edilen firma olarak 2016 yılına damga vurmuştur.

EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetlerini örnek alan Ankara temizlik şirketleri başta olmak üzere, tüm müşteri ve işverenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Temizlik Şirketleri