İş Merkezi Dış Cephe Temizliği Hk.

Murat RANDA - 2016-11-08


Ankara ostim bölgesinde konumu ve mimari yapısı ile prestijli iş merkezlerinden olan Fora İş Merkezi yönetimi, dış cephe kompozit ve cam temizliğinde EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetlerini tercih etmiştir. Ankara temizlik şirketleri arasında haklı lider konumuna sahip olan EBMR Grup Kurumsal temizlik hizmetleri başarılı dış cephe temizliği referanslarına fora iş merkezini katmıştır.

dış cephe temizliği

Toplam 2 bloktan oluşan iş merkezi yaklaşık 4.000 m2 cam ve kompozit olarak cepheye sahiptir. Cephe camları üzerinde bulunan silikon ve yağmur kireç yanıklarını gideren kimyasallar ile çalışan dış cephe cam personellerimiz, kompozit üzerinde yer edinmiş lekeleri de başarılı çalışmaları ve kullandığı ürünler sayesinde çıkartmış ve çalışmalarını iş güvenliği kapsamında tamamlamıştır.

İş merkezine ait ofis, ve dükkanlara ait camların ve dış cephelerinde bulunan kompozitlerinde temizliğini üstlenen EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri, firmaların kurumsal duruşlarına uygun olarak hizmetini vermiştir. İş merkezi bünyesinde bulunan 2 adet bankanında, banka dış cephe temizliğinide yapmıştır. Verilen hizmetten memnun kalan 2 adet banka, EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri ile her ikiside 1 er yıllık olmak üzere, aylık rutin dış cephe temizliği sözleşmesinide yapmıştır.

banka temizliği

İş merkezinde bağlı ofis ve dükkanlarında dış cephe cam temizliğinde görev alan personellerimiz gerekli iş güvenliği eğitiminin ardından görevlerini yapmaya başlamışlardır. Yaklaşık 1 hafta içerisinde 4.000 m2 temizliğini, bünyesinde barındırdığı 2 adet platform vinç ile dış cephe temizliği hizmetini sözleşme kuralları çerçevesinde başarı ile yerine getirmiştir.

İş merkezi çevresinde bulunan tüm yönlendirme levhaları ve reklam tabelalarında temizliği, sözleşme gereği uhdemizde olduğu nedeni ile tüm temizlikleri yapılmıştır. Temizlik esnasında kullandığımız ürünler sayesinde, iş merkezine ait cephelerin yaklaşık 7 ay boyunca (iklim şartları harici) kir, toz gibi lekeleri barındırmayacağı yine sözleşme içerisinde garanti edilmiştir. Ankara fora dış cephe temizliği, ankara dış cephe temizliği firması.

Saygı ile arz ederiz.