Kurumsal Temizlik Şirketi

Murat RANDA - 2016-11-15


Ankara kurumsal temizlik şirketleri arasında lider konumunu sürdüren EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri geçtiğimiz 2016 sezonunda 1570 kurumsal firma referansı ile rakiplerini büyük fark ile geride bıraktı! Kurulduğu günden itibaren adından epeyce söz ettiren EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri başarılı çalışmaları ile de göz doldurmaya devam ediyor. Ankara’da prestijli projelerde tercih edilen EBMR Grup kullandığı teknolojik ekipmanlar ile kesin çözüm sunması yanı sıra bünyesindeki kaliteli ve tecrübeli personelleri sayesinde de temizlik hizmetlerinde en zararsız şekilde teslim etmektedir.

kurumsal temizlik şirketi

Ankara temizlik şirketleri sadece unvan da kullandığı “kurumsallık” kelimesini EBMR Grup personellerine verdiği kurumsal iletişim eğitimi sayesinde somutlaştırıyor. Bu sayede iş merkezleri, plazalarda yer edinen EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri teslim ettiği işlerin devamında ise hizmet verdiği kurum yada kuruluşlara sabit personel hizmetini sunuyor.

Ankara kurumsal temizlik şirketi olarak tercih edilen EBMR Grup kurumsal temizlik hizmetleri sözleşme imzaladığı firmaya özel sözleşme maddelerine hizmet vereceği şirket yada kuruluşların kurumsallık ilkelerine bağlı kalacağı konunda yazılı olarak temin ediyor. Kurumsal temizlik şirketleri aksine EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri, hizmet vereceği şirket yada kuruluşların önceden kurumsal yapısını inceleyerek, personellerine uygun kurumsallık eğitimi verdikten sonra fiyat teklifini sunuyor ve ardından hizmetlerine devam ediyor.

Kurumsallık ilkesiyle yola çıktığımız bu yolda olumlu görüşleri ile bizi gururlandıran tüm çözüm ortak ve işverenlerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.

Saygı ile arz ederiz.