Balgat Temizlik Şirketi

Murat RANDA - 2017-01-24


EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri olarak, Ankara Balgat bölgesinde temizlik şirketi olmadığını tespit ettik. Bu duruma istinaden, bölgeden gelen yoğun taleplerine üzerine ankara temizlik şirketi olarak Balgat mobil temizlik ekibimizi kurduk. Balgat temizlik şirketi ekibimiz 1 kontrol şefi ve 3 temizlik personeli ve 1 camcı personel olarak 5 kişilik ekiptir. 

EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri 1.Yılında 4 bölge ekibi ile siz hizmetlerine devam etmektedir. Balgat bölgesinde, ofis temizliği, inşaat sonrası temizliği, dış cephe cam temizliği olması üzere takviyeli personel ile, okul temizliği, dershane temizliği gibi yüklü projeler de görev almaya hazırdır. 

EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri kurulduğundan bu zaman kadar zaman+maliyet stratejisi ile ankara temizlik şirketleri arasında haklı lider konumunu devam etmektedir. Bölgede konuşlu olan kurumsal firmaların tercihi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri Balgat Temizlik Şirketleri arasında da lider olmayı hedeflemektedir. Balgat bölgesinde bir çok sektörde faaliyet gösteren kurumsal şirketlerine düzenli ofis temizliği hizmeti sunan ankara temizlik şirketi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri hedeflediği hizmet kalitesi sayesinde vazgeçilmez kurumsal temizlik şirketi haline gelmiştir.

Balgat Temizlik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.