Dış Cephe Temizliği Fiyatları Hk.

Murat RANDA - 2017-02-01


Ankara dış cephe cam temizliği hizmetinde EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri olarak 1.yılımızda sezonun en başarılı 5 firma arasında olduğumuzdan ötürü, değeri müşteri ve çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunarız.! 

1.Yılımıza özel, sadece 2017 yaz sezonu için dış cephe cam temizliğinde %10 indirim ile yine karşınızdayız. Ankara temizlik şirketleri aksine, verdiği kaliteli hizmet ve kullandığı dış cephe temizlik malzemeleri ile temizlik sektörüne farklı bakış açısı getiren EBMR Grup kurumsal temizlik hizmetleri bir çok sektör tarafından takdir ile karşılanmış, 2016 yaz sezonuna göre %40 daha fazla talep alan ekiplerimiz bu başarının haklı gururunu yaşamaktadırlar.

Ankara temizlik şirketleri aksine EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri dış cephe temizlik ekipleri aldığı kurumsal iletişim eğitimi yanı sıra, iş güvenliği ilkelerinide olması gerektiği gibi uygulamaktadır. "Önce İnsan" ilkesi ile çıktığımız bu yolda bizlere destek olan tüm müşteri ve çözüm ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

dis_cephe_temizlik

Ankara Temizlik Şirketleri arasında dış cephe cam temizliği hizmetinde lider olan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri uyguladığı dış cephe cam temizliği hizmeti alan tüm müşterilerine ihtiyaçı olan, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi hizmetlerinin de talebinde ekstra %5 indirim kazanacaktır. Dış cephe cam temizliği randevuları Mart ayında başlayacak olup, şimdiden Nisan ayı sonuna kadar dolmuştur. Geç olmadan sizde bizim ile irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Bizlere 0312 480 32 67 numaralı sabit numaradan veya bilgi@ebmrgrup.com mail adresinden de teklif taleplerini gönderebilirsiniz.