İndirimli Dış Cephe Cam Temizliği

Murat RANDA - 2017-03-07


Temizlik sektöründe sezon açılmasıyla birlikte dış cephe ve cam temizliği talepleride artmaya başladı. Ankara temizlik şirketlerinde profesyonel olarak dış cephe temizliği yapan şirketlerin randevuları şimdiden dolmaya başladı. EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bünyesinde hizmet talep eden tüm müşteri ve çözüm ortaklarımız için ilk sözleşmeye mahsus %15 tanışma indirim kodu facebook sayfamızda yayınlandı. İndirim kodundan yararlanmak için facebook adresimiz olan https://www.facebook.com/ebmrgrupkurumsal/posts/1614857298542839 adresinden indiirm kodunuzu hemen alabilirsiniz!

dış cephe mağaza temizliği

2016 Sezonu itibari ile, 24 fabrika dış cephe temizliği, 12 adet apartman dış cephe temizliği, 3 özel okul cephe temizliği, 33 fabrika dış cephe cam temizliği, 2 adet plaza kule dış cephe temizliği, 1 adet kurum dış cephe temizliği ile kendi bünyemizde dış cephe cam temizliği rekorunu kırdık. 

fabrika_dis_cephe_temizligi

Ankara temizlik şirketleri arasında dış cephe cam temizliği hizmeti alacağınız şirketleri iyi araştırmak gerekiyor. Yüksekte çalışmak bilindiği üzere özellikle iş güvenliği önlemleri alınmığı sürece çok tehlikeli ve resmi olarakta çok can sıkıcı hale gelmektedir. Bu neden ile yüksek çalışacak personelin mutlak suretle SGK girişi olmalı, yüksekte çalışma izni olmalı ve tüm iş güvenliği eğitimi verilmiş olmalıdır. Uygulama esnasında iş güvenliği tedbirleride alınmalıdır. EBMR Grup Kurumsal Temizlik Şirketi tüm iş güvenliği kurallarına uymakla beraber, personellerinin hepsine kendi bünyesinde kişisel eğitim ve iş güvenliği eğitiminide sağlamaktadır.

Dış cephe cam temizliği hizmetimiz hakkında daha detalyı bilgi almak için  Ankara Dış Cephe Cam Temizliği hizmet sayfaını ziyaret edebilir, gerekli tüm teknik ve uygulama bilgisini alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.