Ankara Temizlik Şirketi Tavsiye

Murat RANDA - 2017-03-31


EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri medyanın dikkatini çekmeye devam ediyor. Ankara'da temizlik hizmetleri sektöründe önde gelen EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri başarılı hizmetlerinden dolayı internet medyasında hızla yayılmaya devam ediyor. Daha önce DSHaber, HaberlerAnkara gibi haber sitelerinde yer bulan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bu defa ise AnkaraPort.Net haber sitesinde kendisine yer bulmuştur. 

ankara temizlik şirketi

EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bünyesinde kalifiyeli ve dalında eğitim almış personelleri sayesinde Ankara temizlik şirketleri arasında en iyisi olarka gösterilmeye devam etmektedir. Ankara'da başta Çankaya olması üzere, Ankara'nın tüm ilçelerinde dış cephe cam temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi hizmetlerinde devam eden EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri ilk günki heyecan ile başladığı tüm projelerdeki hizmetlerini başarı ile tamamlamıştır. Son olarak Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesinde 29 adet fabrikanın dış cephe cam temizliği hizmetini başarı ile tamamlayan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bölgede en çok tercih edilen temizlik firmaları arasında yer almıştır. 

EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bünyesinde hizmet alan ve firmamızı tavsiye eden kurumsal müşterilerimize ait video yorumları için Mutlu Müşteriler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve talepler için teşekkürü bir borç biliriz.