Temizlik Sektöründe Dikkatleri Çekmeyi Devam Ediyoruz!

Murat RANDA - 2017-04-26


Ankara temizlik şirketleri arasında farklı imaj yakalan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri sunduğu başarılı temizlik hizmetleri sayesinde medyanın dikkatini çekmeye devam ediyor. Daha önce bir çok prestijli haber sitesinde konu olan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Şirketleri bu defa aydınlık gazetesine ait web sitesinde haber konusu olmayı başarmıştır. 

Habere ait görsel aşağıdaki gibidir.

Ankara temizlik şirketi

Faaliyetlerine başladığı günden itibaren, temizlik sektöründe büyük yenilikler getiren EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri devam etmekte olan projelerinde ise vazgeçilmez çözüm ortağı halinede gelmiştir. Benimsediğimiz "önce insan" ilkesi ile, personellerimiz içerisinde aile ilişkileri kuran EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri yönetimi ilk günkü heyecan ile tüm hizmet taleplerinde noksansız hizmet vermektedir. 

Diğer Ankara temizlik şirketlerine göre şeffaflığı benimseyen EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri müşteri yorumlarını yazılı almak yerine, videolar halinde diğer müşterilerinede sunmaktadır. EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetlerinden temizlik hizmeti alan müşterilerine ait yorumları izlemek için Mutlu Temizlik Müşterileri linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bizlere duydunuz güven ve çözüm ortaklığı için tüm müşterilerimize gönülden teşekkürü borç biliriz.

Saygı ile arz ederiz.

Ankara temizlik şirketi