Ankara Temizlik Malzemeleri

Murat RANDA - 2017-06-14


Ankara temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bünyesinde hizmet alan müşteri ve çözüm ortaklarımız tarafından yoğun talep üzerine, toptan fiyatına perakende satış misyonu ile toptan temizlik ürünleri satışlarımız başlamıştır. 

ARGE departmanımız tarafından yapılan araştırmalar neticesinde, Ankara'da temizlik ürünleri satışını yapan kaliteli firma sadece 2 adet ve tekele düşmüş temizlik malzemesi satış sektörü son kullanıcıları mağdur etmektedir. Bu neden ile, EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bünyesinde malzeme satışımızı aktif hale getirmiş bulunuyoruz. Başta Kiehl, John Diversey, Bonbon gibi kaliteli markaların bayiliği yanı sıra, 2 motorlu vakum makinası, 3 motorlu vakum makinası, yer cila makinası elektronik ürünler dışında, cam jileti, yer kazıma aparatı, cam kazıma aparatı gibi ürünleride satışa sunmaktayız. Mağazamız Birlik mah. 483.Sokak No:1 adresinde 27.06.2017 tarihinde hizmete girecektir. Kısa zaman içerisinde online alışveriş sitemizde faaliyete geçecektir. 

Ankara temizlik şirketi olarak faaliyet gösteren EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.