Profesyonel Ofis Cam Silimi

Yunus Dağlı - 2017-08-30


Ankara'da temizlik şirketleri personelleri arasında aslında en önemli olan hizmet kolu cam silimidir. Temizliğin olmazsa olması cam silim personelleri bu konuda eğitim almış, hangi cam özelliklerinde hangi ürünleri kullanmasını bilmesi gerekmektedir.

Ofis cam silimlerinde kullanılan kimyasal ürünler çok önemlidir. Yanlış kimyasal kullanımı sonuçu zamanla ofis camlarının kararmasına, kısa sürede kir tutmasına hatta çizilmesine kadar neden olacak niteliktedir. Bu sebepden ötürü ofis temizliği yapan personellerin mutlak suretle eğitim almış olması gerekmektedir. Özellikle prestijli kurum yada kuruluşlarda camların göze hitabı oldukça önemlidir. Bu tarz yerlerde klasik bez ve cam kimyasalı asla kullanılmamalıdır, kullanıldığı takdirde hem cama zarar verecek, hemde kullanım ömrünü kısaltacaktır. 

EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri Ankara'daki diğer temizlik şirketlerine nazaran cam silimi personelleri gerekli ustalık belgelerini temin etmiş ve firmamız bünyesinde ayrıca kurumsal iletişim eğitimi de tamamlamışlardır. Ankara'da dış cephe cam silimi temizlik şirketleri arasında firma seçimi yaparken, muhakkak personelin yüksekte çalışma sertifikası olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aksi takdirde resmi olarak büyük maddi bedeller ödeneceği gibi, herhangi bir yaşanacak iş kazasında da işveren tarafından büyük vicdani sorumluluğa neden olacaktır.

EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri yönetimi olarak "önce insan" ilkesi ile personellerime verdiğimiz değeri, tüm sosyal haklarını iade ederek ve gereken tüm yüksekte çalışma, iş güvenliği eğitimi gibi eğitimleri tamamlatarak hem vicdani sorumluluğu üstümüzden atıyoruz, hemde insanların sağlığını koruma altına almış oluyoruz.

Aşağıdaki videoda EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri personeline ait, cam silimi videosunu izleyebilirsiniz. Videoda ilk bakıldığında ofis camının gayet temiz durduğu görülmekte olup, doğru kimyasal kullandıldığı takdirde çıkacak olan kiri göreceksiniz.

İletişim için : https://ebmrgrup.com/iletisim.html

Profesyonel personeller ve özel kimyasallar ile cam silme işlemiyle, silinen camlar uzun süre toz ve kir tutmamaktadır. Ankara temizlik şirketler arasında lider kurumsal temizlik şirketi. #EBMRGrup #ankaratemizlikşirketi

EBMR Grup Kurumsal Hizmetler paylaştı: 29 Mart 2017 Çarşamba