İncek'te Temizlik Şirketi Denince Akla EBMR Grup Geliyor

Yunus Dağlı - 2017-08-31


Ankara temizlik şirketi olan EBMR Grup Kurumsal temizlik hizmetleri, İncek temizlik şirketleri arasında farkındalık adına, sadece Ankara incek bölgesine hizmet veren mobil ekibini kurmuştur. İncek bölgesinden gelen yoğun talepler üzerine kurulan mobil ekip aracımızda 3 temizlik personeli ve 1 şef personel olmak üzere toplamda 4 personelimiz temizlik hizmeti sunmaktadır. EBMR Grup Kurumsal Hizmetler incek bölgesi temizlik hizmetleri için kurduğu ekip sayesinde, bölgededen gelen temizlik taleplerinin %80'nine kadar karşılamaktadır. Bu rakam incek temizlik şirketleri arasında en çok talep gelen firma olarak belirleyici hale gelmiştir.

Ankara temizlik şirketleri arasında liderlik konumunu sürdüren EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bu sayede portföyüne bir çok müşterisi katmış ve yine incek bölgesinde temizlik şirketleri arasında en çok iş tamamlayan firma haline gelmiştir. İncek temizlik şirketleri arasında EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri tamamladığı, 5 adet inşaat sonrası apartman temizliği, 12 adet inşaat sonrası villa temizliği ve 25 adet mağaza dış cephe temizliği ile kısa sürede bölgede prestij kazanmıştır.

İncek bölgesinde yine bünyemizde 3 adet kreş ve 21 adet ise düzenli ofis temizliği sağladığımız kurumsal firmalar bulunmaktadır. İncek bölgesinde diğer temizlik şirketleri aksine 3 adet özel okula sağladığımız personel temini ile farkındalık yaratmaktayız. Özel kolejlere sağladığımız personellerin tamamı “kurumsal iletişim ve kişisel eğitim” yanı sıra iş güvenliği eğitimi ve temizlik teknik detaylar eğitimi de tarafımızdan verilmektedir. Bu sayede personel temini satın alan kurumsal müşterilerimiz firma bünyesinde prestij kazanmak ile beraber personel maliyetlerine en uygun seviyede tutarak profesyonel temizlik hizmeti almış bulunuyorlar.

Kısa sürede bu denli başarıya ulaşan Ankara temizlik şirketi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri sektörde belirleyici hale gelmiştir. Kullandığımız son teknoloji ekipman ile, sektörün gelişmesinde de yardımcı rol oynadığımız ve diğer Ankara temizlik şirketleri tarafından örnek alınarak  haklı liderlik gururunu taşımaktayız.

İncek temizlik şirketleri arasında teklif almak ve hizmet talebi için bizim ile web sitemizde bulunan telefon veya mail yolu ile irtibata geçebilir, ücretsiz keşif ve teknik bilgi alabilirsiniz.

İletişim için : https://ebmrgrup.com/iletisim.html