Çankaya Temizlik Ekibimiz Hk.

Yunus DAĞLI - 2017-09-07


EBMR Grup Çankaya Temizlik Ekibi sayısını 4'e çıkarttı. Çankaya bölgesinde temizlik işleri uhdemizde olan ve günlük temizlik hizmeti isteyen firma ve müşteri taleplerine istinaden ekip sayımız 4 e çıkarıldı. 

4.Ekibimizde 2 temizlik personeli, 1 cila,cam temizleme uzmanı, 1 kaba inşaat temizlik şefi olmak üzere toplamda 4 kişiliktir.

Hizmet anlaıyışı sayesinde güçlü pörtföy edinen EB-MR Grup Ankara Çankaya'daki temizlik şirketleri sıralamasında 1.sırayı almaktadır. En küçüğü 67m2 olarak ve en büyüğü 221m2 olan işyeri, ofis ve büro temizlik işleri olmak üzere, yıllık sözleşmeli toplamda 24 adet referansımız bulunmaktadır. Referanslarımız için lütfen bizim ile iletişime geçiniz. Sizde Çankaya'da temizlik hizmeti almak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimiz başlıca ofis temizliği olmak üzere, inşaat sonrası temizlik, cam temizliği, dış cephe cam temizliği, okul temizliği ve cami temizliği işlerinde yer almaktadır. 

Ekibimizdeki her personel temizlik sektöründe en az 3 yıl deneyime sahiptir. Tüm personelimiz Kurumsal eğitim almış, kurumsal Temizlik işleri hakkında bilgi sahibi ve sertifikalıdır. Temizlik personellerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

temizlik şirketleri ankara çankaya