Pursaklar'da Hizmete Devam Ediyoruz

Yunus Dağlı - 2018-02-14


EBMR Kurumsal Temizlik Hizmeti Olarak  Ankara'nın güzel ilçesi Pursaklar'da olan Temizlik şirketlerinin,merdiven altı ve legal olmayan firmalar trafından sağlıklı ve hijyenik olmayan temizlik hizmeti yaptığını farketmemizden dolayı, siz degerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak için ANKARA KURUMSAL TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak PURSAKLAR Mobil ekibimizi hizmetinize sunmak için faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

 

 

Pursaklar temizlik ekibimiz 4 uzman personel,1 sertifikalı uzman cam silimci personel ile 1 kontrol şefi olrak 6 kişilik bir ekiptir. EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri 2. yılında 14 bölgede hizmet vermeye devam etmektedir.

Pursaklar bölgesinde ofis temizliği,apartman temizliği,daire temizliği,boş dükkan temizliği,inşaat sonrası villa temizliği,dış cephe cam temizliği olması üzere.takviyeli ekip ve ekipman ile,kreş temizliği.okul temizliği,fabrika temizliği, dersane temizliği gibi yüklü projelerde de görev almaya hazırdır.Ankara Temizlik Şirketi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri Kurulduğundan bu zamana kadar,zaman+maliyet staterijisi ile Ankara temizlik şirketleri arasında lider konumunu devam etmektedir. Bölgede konuşlu olan Kurumsal firmaların tercihi olan Ankara Temizlik Şirketi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri Pursaklar temizlik şirketleri arasındada lider olmayı hedeflemektedir.

Pursaklar bölgesinde bir çok sektörde faaliyet gösteren,Kurumsal firmaların ofislerinde, düzenli rutin temizlik hizmeti sunan Ankara Temizlik Şirketi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri  Hedeflediği hizmet kalitesi sayesinde,vaz geçilmez Kurumsal temizlik şirketi haline gelmiştir. Pursaklar Temizlik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.