Okul Temizliği

Öğrencilerimiz ülkemizin geleceği için, temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalılardır. Öğrenci sağlığı açısın önemli olan bu faktör geçen yıllarda hademeler tarafından sağlanmaktaydı ancak yeni yapılan modern okullarımızda tek yada 2 kişilik hademe grupları bu iş için yeterli gelmemektedir. Bu nedenle okul temizlikleri uzman ve en az 5 kişilik ekiplerle yapılmalıdır. EBMR Grup olarak okul temizlik taleplerine istinaden özel ekip kurulmuştur.

Özel okul, kamu okulu yada eğitim veren herhangi bir kuruluş için özel eğitim almış ekiplerimiz, sınıf, çay ocağı, tuvaletleri öze verili ve hijyenik olarak temizliğini yapmaktadır. EBMR grup bir çok özel okul temizliği yanı sıra sürücü kursları temizliği hizmetide sunmaktadır. EBMR grup hizmet vereceğimiz okul yada eğitim kuruluşlarında var ise spor salonu temizliği, çay ocağı temizliği, laboratuar temizliği hizmetlerini en şekilde yerine getirmektedir. İdari kadroların çalıştığı ofislerin temizliği, mobilya temizliği, dolap ve mobilya temizliği için her ekip üyesinde eğitim almış personeller tarafından yapılmaktadır.

Genelde eğitim veren kuruluşlarda boya olarak yağlı boya tercih edildiği için, bu duvarların silinmesi var ise lekerin çıkartılması için özel imal edilmiş temizlik ürünleri kullanılmaktadır. EBMR Grup ekibleri arasında bu vasfa uygun personellerimiz mevcuttur. Okul cam temizliği, okul merdiven temizliği, okul korkuluklarının temizlenmesi EBMR grup bünyesinde mevcuttur. Okul yada eğitim kuruluşu temizliği fiyat teklifi alırken yukarıda tarafımızca belirtilen hususlara dikkat edilmesi ve buna göre fiyat teklifi alınması doğru maliyetleri ortaya çıkaracaktır.

Eğitim kuruluşları yada okul temizliği sözleşmelerinde kurumların isteğine göre sürekli hademe yada temizlik personeli temini EBMR Grup bünyesinden temin edilmektedir.

Ankara temizlik şirketleri arasın EBMR Grup yoğun referansı ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç taleplerine cevap vermeye hazırdır.