Kreş Temizliği

Çocuklarımızın ilk eğitim aldığı kreşlerimizin ne kadar temiz ve hijyen olduğu her zaman bireyler için soru işaretidir. Çocuklarımızın daha temiz ve hijyenik ortamda eğitim alması, hem eğitim sürecini hemde çocuklarımızın gelişme çağındaki öğrenimleri buna bağlı olarak daha olumlu ve yararlı olacaktır.
 
EBMR Grup Temizlik olarak, Ankara'da kreş temizliği ne büyük önem veriyoruz. en ince ayrıntısına kadar hijyenik olması bireylerinde akıllarında soru işareti bırakmayacaktır. Çocuklarımız çıplak elleriyle her yere dokunurlar, bu nedenle kreş temizliği ndede kullanılacak olan bütün temizlik ürünlerinin mümkünse organik yada en az kimyasal içermelidir. 
 
EBMR Grup başta Çankaya olmak üzere, incek kreş temizliği, ümitköy kreş temizliği, yıldız kreş temizliği hizmetleri sunmaktadır. Kreş temizliğinde kullandığımız tüm malzemelerin sertifikaları, işveren idareye tarafımızca sertifikaları sunulmaktadır. Kreş temizliğinde en ucuz değil, en doğru olan seçilmelidir. Aksi takdirde çocuklarımızın göz ile görülmesede ileride sağlıkları açısında olumsuz yönde etkileneceklerdir. bu nedenle Ankara Temizlik Şirketleri arasında EBMR Grup bu hassasiyeti nedeni ile kreş yönetimleri tarafından takdir ile karşılanmaktadır. Ankara temizlik firmaları arasında kreş temizliği referansı en çok EBMR Grup bünyesindedir.
 
EBMR Grup ankara'nın farklı bölgeleri, yenimahalle, batıkent, çayyolu gibi semtlerde halen devam eden kreş temizliği hizmetini vermektedir. Referans için lütfen bizimle iletişime geçiniz.