Apartman Temizliği

EBMR Grup olarak yaşam alanlarının insan hayatındaki temizliği ve hijyeninin önemini çok iyi biliyoruz. Gerek psikolojik gerekse aileyle rahat ve huzurlu ortamın sağlanabilmesi için “Temizlik ve Hijyen” faktörü ilk sırada gelmektedir.
 
EB-MR Grup anahtar teslim temizlik faaliyetleri ile birlikte Apartman, site ve blok temizliklerini itina ve uzman kadrosu ile gerek haftalık rutin temizlik ile, gerek tek defaya mahsus olmak üzere alternatif seçenekler sunmaktadır. Bina bütçesine en uygun hizmeti yer keşfinden sonra apartman, site yada blok yönetimi ile birlikte görüşerek en doğru maliyet ile teklif sunmaktadır.
 
Apartman, site ve blok temizliği sadece genel temizli olarak düşünülmemelidir. Son 5 yılda yapılan konut yapılarının hepsinde “su deposu temizliği, sığınak temizliği,elektrik odası temizliği, otopark temizliği, ve depolar” mevcuttur.  Su kesintilerinde devreye giren su depoları insan sağlığı için her daim hijyenik ve her an göreve hazır olmalıdır, bu nedenle su deposu temizliğine müteakip 6 aylık rutin kontroller ile birlikte mevcut yaşam alanındaki sakinlerinde sağlıklı temiz su hizmeti sunmaktayız. Doğal afet, deprem vs. gibi olmasını istemediğimiz ama olması muhtemel olaylarda ise “sığınak temizliği” büyük önem taşımaktadır. Bina ve konutlarda bulunan sığınakların günün her saatinde her an kullanıma hazır olması gerekmektedir. Bina, konut, apartman temizliklerinde, binanın görünen ana giriş koridorlarından, merdivenler, korkuluklar, her sakinin kapı önü, mermer duvarlar temizlikleri kaliteli temizlik malzemeleri ile birlikte temizlenmektedir. Dış cephe cam temizliği, çatı katı var ise teras temizliği, balkon temizliği apartman, site ve blok temizliği içerisinde mevcuttur.
 
Neden binamı temizletmeliyim?
Yerel yada kurumsal işletmeler gibi bina yönetimide finans programı yaparlar. Bu neden ile EBMR Grup en doğru imalat ile en doğru maliyet mantığı ile istenilen hizmeti vermektedir. Yönetim kadrosu bu sayede hem temizlik ve hijyen elde ederken zamandan da kazanmış olurlar.
 
Apartman, Site yada Blok Temizliği işini verirken nelere dikkat etmeliyim?
Öncelikle temizlik denildiğinde sadece toz alma değil, detaylarda düşünülmelidir. Bu nedenle temizlik teklifleri sırasında teklif toplarken dikkat edilmesi gereken ana başlıklar şöyle;
Bina çevresi, bina bahçesi bakımı, bina bahçesi temizliği, otopark temizliği, sığınak temizliği, bodrum katlar temizliği, bina içerisindeki tesisat temizliği dahil olmalıdır.
Bina site yada blok içerisindeki döşemeler mermer ise, temizlikten sonra cila dahil olmalıdır.
Bina site yada blok korkulukları paslanmaz ise, paslanmaz ürün parlatıcılı korkuluk temizliği dahil olmalıdır.
Bina sakinleri kapı önünde var ise çöp izi temizliği dahil olmalıdır.
Bina, apartman yada site içerisinde var ise balkon temizlikleri dahil olmalıdır.
Bina, apartman yada site içerisinde var ise yangın merdivenleri temizliği dahil olmalıdır.

Ankara Apartman Temizliği Yapan şirketler arasında EBMR grup tüm hizmetlerinde olduğu gibi, bu hizmetindede kusursuz faaliyetlerini sürdürmektedir.