Alışveriş Merkezi Temizliği (AVM)

EBMR Grup olarak insanların gerek sosyal faaliyetleri gerekse alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak üzere zaman geçirdikleri Alışveriş Merkezi (AVM) temizliği ve hijyenine önem vermektedir. EBMR Grup olarak Alışveriş merkezleri temizliği (AVM)’ne sürekli personel temini ve temizlik hizmeti sunmaktayız.

Alışveriş merkezi temizlik hizmetlerinde görev alacak her personelin tek tip kıyafeti ile, gerekli kurumsallık eğitimi aldıktan sonra görev sahasına çıkmaktadır. Alışveriş merkezi cam temizliğinde ise personellere gerekli iş güvenliği eğitimi verildikten sonra, işveren tarafına iş güvenliği sertifikası sunulduktan sonra görev sahasına çıkmasına izin verilmektedir. Yüksek cam temizliği görevi alacak her personelin, yüksekte çalışma sertifikası ile iş güvenliği eğitim sertifikası birlikte işverene sunulmaktadır.

avmtemilzik

Başarılı çalışmaları sayesinde bir çok iş merkezi yönetim firması tarafından dikkatleri üstüne geçen EBMR Grup kurumsal temizlik hizmetleri 2015 senesinde sadece 3 alışveriş merkezi düzenliği temizlik görevini üstlenirken, 2016 yılı kasım ayına kadar 3 referans sayısını 12 ye çıkartmıştır. Alışveriş merkezlerinin müşteri ve müşteri potansiyeli içeren bireyler için ilk imajının önemli olduğunun farkında olan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri, üstlendiği temizlik hizmeti görevinden önce personellerinin temizliği, kılık kıyafet yönetmenlğinede sadık kalmaktadır.

Alışveriş merkezi merkezinde kullandığımız son teknoloji ile geliştirilen temizlik makinalarımız ile zamandan tasarruf edildiği gibi, maliyetlerden de ciddi tasarruflar edilmektedir. Alışveriş merkezi temizliğimi yanı sıra, alışveriş merkezi yönetim şirketlerinede temizlik araçları kiralama hizmetlerinide sunuyoruz.

AVM içerisinde bulunan tüm koridorların temizlenmesi, cilalanması, tuvalet, bebek bakım odaları ve idari katların temizliği uzman kadromuzla titizlikle yapılmaktadır. AVM içerisinde bulunan döner kapı temizliği, otopark temizliği, dış cephe cam temizliği, cam temizliği ve içerde bulunan cam balkonların temizliği yapılmaktadır.