Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik, yani fabrika ve imalathane temizlik hizmetleri. Endüstriyel temizlik dikkat ve özenle yapılması geren işlemdir. Fabrika sahalarının temizliği ve hijyenik olması, üretimlerin doğru ve çalışan personellerin sağlığı açısından önemlidir. Endüstriyel temizlik şirketleri arasında EBMR Grup Ankara bölgesinde bir çok fabrika ve imalathane temizliğinde bulunmuştur. Başlıca Ankara Temelli organize sanayi bölgesinde olmak üzere, ankara sanayi merkezi, ankara ticaret borsası, ostim ve şaşmaz bölgesinde bulunan gersan sanayi sitesinde Endüstriyel temizlik görevini üstlendik. Ankara fabrika temizlik şirketleri arasında EBMR Grup verdiği hizmet karşılığında layık olduğu liderlik pozisyonunda yer almaktadır.

fabrika saha temizliği

EBMR Grup Ankara Fabrika Temizliklerinde kullandığı her teczihat kendi demirbaşında mevcuttur. Ankara piyasasında mevcut bulunan bir çok temizlik firmalarında gerekli makina ve techizat bulunmamakta olup, diğer temizlik firmalarından temin etmektedir. Kendi demirbaşında mevcut bulunmayan makina ve techizatların kullanımıda sıradan personeller tarafından kullanıldığında istenilen verim alınamamaktadır.

EBMR Grup Ankara Endüstriyel temizlik hizmetlerinde kullandığı tüm makina ve techizat kendi demirbaşı olup, personelleride bünyesinde barındırdığı sigortalı personellerdir. 

Endüstriyel temizlik hizmetleri sadece temizlik olarak görülmemelidir. Çünkü Endüstriyel temizlik yada fabrika temizlikleri 1 defaya mahsus olmak üzeredir, çünkü kullanılacak olan üretim makinaları tonlarca ağırlığında olup kaldırılması maliyetli bir işlemdir. Bu nedenle Endüstriyel temizlik hizmeti yada fabrika temizliği hizmeti alınacak olan firma çok iyi araştırılmalıdır.

EBMR Grup olarak Endüstriyel temizlik ve ankara fabrika temizliği hizmetinde sayılarca referansımız mevcuttur. Endüstriyel temizlik ve fabrika temizlikleri referanslarımız için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.