Dış Cephe Cam Temizliği

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarının, özel sektörde faaliyet gösteren firmaların prestiji imajda başlar. İmaj ne kadar düzgün ve temiz olur ise firma yada kurum o kadar prestij kazanır demektir. EBMR Grup olarak tüm müşterilerimizin prestijini önemsiyoruz. Bu nedenle ana bina olarak kullanılan bina, villa, residance yada apartmanların temizliği imaj açısından çok önemlidir çünkü prestij ilk görüşte başlar. 

dış cephe temizliği

Dış cephe cam temizliği konusunda EBMR Grupçözüm ortağınız olmaya hazır! ister dış cephe cam temizliği olsun, ister dış cephe mermer, dış cephe granit yada doğal taş olsun. 

Çok katlı binalarda dış cephe temizliğinde vinç yada iskele kurulumu yaparak temizlik konusunda hizmet sunuyoruz. 16 metreye kadar iş güvenlikli iskelemizi kurarak profesyonel ekibimiz ile faaliyet gösteriyoruz. 16 metreden yüksek katlarda ise yine iş güvenlikli kafesli vinç yardımı ile çözüm üretiyoruz. 

dış cephe temizliği

Piyasada kulağa aşina olmuş teleskobik uzatma ile asla cam temizliği yapılmaz. Özellikle de temizliği yapılacak olan yüksek katlardaki camlar peluş ve çek yardımı ile temizlenmelidir aksi takdirde leke yada iz kalması söz konusu olabilir. Yine dış cephe cam temizliğinde camlarda zamanla oluşmuş yağmur suyu kireci, güneş yanıkları, etiket yapışkanı kimyasal kullanmadan yada çok zor ise kimyasal kullanılarak cama zarar verilmeden kazınması gerekmektedir. Dış cephe cam temizliği cam temizliği konusunda eğitim almış, yüksek katta çalışma iş güvenliği eğitimi almış personellerimizdir.

Bu nedenle; dış cephe temizliği uzman kadro ile yapılmalıdır. EBMR Grup tüm personeli bu konuda kendini geliştirmiş ve özel hizmetler sunmaktadır. Ankara dış cephe cam temizliği konusunda tecrübeli, lider temizlik firması! Ankara'da çankaya, batıkent, yenimahalle, incek, eskişehiryolu, temelli, söğütözü, balgat, çukurambar, ostim, gersan gibi ticari bölgelerde bir çok referansımız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.