Banka Temizliği

İnsanların sürekli ziyaret ettiği bankalarımızın kurumsal yapısına göre her daim temiz ve hijyenik olarak göze hitap etmelidir. Özellikle ziyaretçilerinin çok olduğu bölgelerde problem haline gelen temizlik konusu, mevsimlerin soğuya dönmesi nedeni ilede yer döşemesinde ve camlarında sürekli leke ve bakteri bulunmaktadır.

Banka yönetimi ister kendi bünyesinde ister kurumsal yönetimde bulunsada EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Ankara'nın bir çok bölgesindeki banka şubelerinde sürekli personel temini yada günlük mesai sonrası temizlik hizmetleri sunan firmamızın önceliği, hizmet sunduğumuz bankanın kurumsal imajıdır. 

Ankara temizlik şirketleri aksine EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmeletleri insanların yaşam alanına dönüşen şubelerimizin temizliği yanı sıra hijyenik olmasınıda çok dikkat ediyor. Mikropların sıkça dolaştığı kağıt ve madeni paraların merkezleri olan bankaların temizliğinde kimyasal kullanmadan organik temizlik ile dezenfekte edilen ortam, sonraki mesai günü için hazır hale getiriliyor. Hem banka misafirleri hem banka personellerinin çalışma ortamlarını ferahlatan temizliği ile hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Banka şubelerimizin iç temizliği yanı sıra dış cephe kaplama taş temizliği ve dış cephe cam temizliği hizmetinide sunuyoruz.

banka temizliği

Ankara banka temizliği yapan EBMR Grup Kurumsal Temizlik hizmeleri personeli, kurumsallık eğitimi almış ve bankanın tüm kural ve prensiplerine uyum sağlayarak hizmet vermektedir. Başta söğütözü banka şubeleri olmak üzere Ankara'nın çankaya, balgat, yıldız, dikmen, mamak, ümitköy gibi ilçelerindeki banka şubeleri yanı sıra PTT şubelerinede hizmet vermektedir.

Saygı ile arz ederiz.