Dış Cephe Tabela ve Reklam Temizliği

Sektörde firma ve kuruluşların prestiji açısından büyük önem taşıyan ve müşteri potansiyeli taşıyan her birey ve kurum için ilk etapda belirleyici olan Reklam tabelası temizliği EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri ekiplerince kimyasal kullanmadan titizlik ile yapılmaktadır. Işıklı yada ışıksız, kutu harf yada düz branda zemin üzerinde olan reklam yada tabelalarınız basınçlı cihazlarımız ile yada hassas ise düz işçilik ile temiz ve dikkat çekici hale getirilmektedir. 

Dış cephede bulunan reklam yada tabelalarınız ister yüksekte olsun ister alçakta, gerek vinç gerek sepet ile sarkarar iş güvenliği kapsamında temizlik hizmeti verilmektedir. EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri Ankara'nın bir çok prestijli proje reklam temizliği, bir çok küçük yada büyük işletmelerin tabela temizliği hizmetini vermektedir. Dış cephe tabela temizliği genelde Ankara'da kurumsal imaj taşıyan firmalar tarafından tercih edilsede, cadde üzeri yada dikkat çeken reklam tabelaların, iklim koşullarında kirlenmesinden ötürü reklam temizliği alan firmaların bu hizmetin olumlu dönüşlerini almaktadır. Ankara Temizlik Şirketleri tarafından verilmeyen bu hizmet, kâr gözetmeksizin işletmele imaj kazandırmak adına EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bünyesinde özel ekip kurulmuştur. 

tabela temizliği

Ankara'da ostim, söğütözü bölgelerinde gibi bir çok prestijli firma ile yıllık sözleşme ile, özellikle yaz aylarında aylık rutin temizlik hizmeti verdiğimiz firmaların referans iletişim bilgileri için EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri merkez ofisimizden talep edebilirsiniz. 

İşletme ve kurumlar için Bilboard reklamcılığının önemli olduğu ticari bölgelerde kurulan ekiplerimiz sayede, bilboard reklamları daha faydalı ve verimli olmaktadır. 

Ankara Temizlik Şirketleri aksine, kurumsallığı benimsemiş olan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri bu sayede Ankara'da en çok tercih edilen temizlik şirketi ünvanını gururla taşımaktadır.